חפש לפי שם אומן: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת    חפש לפי שם שיר: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

רנה
אריאל הורוביץ

רנה היא השחקנית רנה זלווגר ("יומנה של בריג'יט ג'ונס").
נכתב ע"י ראובן.ק.
הורוביץ כתב את השיר אחרי שהלך לראות את הסרט "ג'רי מגווייר" בו זלווגר כיכבה. הוא מאוד התרשם מההופעה שלה בסרט, אבל כשיצא מאולם הקולנוע הרגיש לא נוח עם המחשבה שאין שום סיכוי שהוא יוכל אי-פעם להיות בקשר איתה, גם אם מאוד ירצה.
באותו הלילה הוא כתב את השיר.
נכתב ע"י ערן
רנה עצמה מודעת לשיר, קיבלה את הדיסק ואף תרגום לאנגלית שאריאל כתב במיוחד בשבילה.
נכתב ע"י עודד
מעניין לציין שהשחקנית רנה זלוויגר מככבת בסרט "האחות בטי", אשר העלילה שלו דומה לעלילת השיר: הגיבורה מתאהבת בשחקן אופרת סבון ונוסעת לפגוש אותו, בעקבות טראומה שהיא חווה הגורמת לה לבלבל בין השחקן ובין הדמות שהוא מגלם בסידרה.
נכתב ע"י אילן זילברשטיין
אריאל סיפר שרנה היא בעצם סמל, כמו שהשיר "סיגל נחמיאס" הוא לא באמת על סיגל נחמיאס וכנ"ל לגבי השיר "נבחרת הכדורמים של עמק הירדן".
נכתב ע"י עודד
בסרט A Price Above Rubies (שתורגם בעברית ל-"אשת חיל מי ימצא"), שיחקה זלווגר את אשתו של בחור ישיבה יהודי. לבחור קראו:... סנדר הורוביץ!!! אריאל גילה את זה בדיעבד ואמר שזו בשבילו ההוכחה שיש השגחה עליונה.
נכתב ע"י אסף
השיר היה מוכן לאלבום "יאללה ביי" (1998), אבל יצא רק באלבום "רנה" (2002), בו היה שיר הנושא.
נכתב ע"י חן לב
יום אחד קיבל אריאל הורוביץ שיחת טלפון לא צפויה. "יא מניאק!", אמר הקול, "נפלתי מבמת התיאטרון ושברתי את הרגל. עכשיו אני שוכב באשפוז, וכל שתי דקות משמיעים את השיר הזה שלך". על הקו היה משה איבגי (שמופיע בשיר).
נכתב ע"י שי פישר
"נגור במוצקין בדירה קטנה"

יש האומרים שאריאל מדבר על רחוב מוצקין בתל אביב ולא על הישוב קרית מוצקין.
נכתב ע"י אוהד

שירים נוספים של אריאל הורוביץ   הוסף עובדה חדשה   שאלות ללא תשובות   מה חדש   תפתיעי אותי   דף ראשי

RSS   תנאי שימוש   פסיכולוגית   פסיכולוג   תודות   צור קשר
מימה, 2024