חפש לפי שם אומן: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת    חפש לפי שם שיר: א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

איך הוא שר
דני רובס

בניגוד למה שמקובל לחשוב, דני רובס לא כתב את השיר על זהר ארגוב (למרות מה שנראה כמו סיפור התמכרות לסמים ושורות כמו "מה נשאר מהזוהר מכל השירים מה נשאר").
בשבוע שהשיר יצא, אביהו מדינה שידר את השיר בגלי צה"ל ואמר "תראו איך גם חבר'ה אשכנזים יכולים לכתוב שירים כל כך יפים על זוהר ארגוב".
נכתב ע"י ירון
בתגובה למדינה, כתב רובס:
במשפט הזה, חוץ מהמילה "תראו" שום דבר לא נכון ואני לא התכוונתי שזה יהיה שיר על זוהר ארגוב ואני גם לא אשכנזי - לא שזה משנה משהו.
נכתב ע"י רן פורסט
גם המילה "תראו" לא נכונה - זו תוכנית רדיו.
נכתב ע"י יובל
רובס מספר בהופעות על ילדותו ברחובות ועל הגיטרה הראשונה שקנה לו אביו. לעיתים, כשהיה מנגן בה ביום שישי על המרפסת בביתו היו צלילי הגיטרה מתערבבים בקולות המתפללים מבית הכנסת הסמוך. רובס תמיד רצה להכניס קולות של מתפללים לאחד משיריו ועשה זאת בשיר המדובר.
נכתב ע"י חן לב
במלאת 25 שנים למותו של זוהר ארגוב, כתב רובס: "כמו שאמרתי אינספור פעמים, השיר 'איך הוא שר' לא נכתב עליו. מה שקרה איתו אחר כך לא היה בשליטתי ואני לא מנסה להתמרד נגד זה. כל היופי במוזיקה הוא שאנשים יכולים ליצוק לתוכה את התכנים האישיים שלהם." בהתייחסו למיתוס שנוצר סביב השיר: "אני מקבל את זה שהאסוציאציה המיידית ש"איך הוא שר" מעלה אצל רוב האנשים היא זהר ארגוב והכאב שהוא ביטא. אולי זה הייעוד האמיתי של השיר הזה."
נכתב ע"י מלח הארץ

שירים נוספים של דני רובס   הוסף עובדה חדשה   שאלות ללא תשובות   מה חדש   תפתיעי אותי   דף ראשי

RSS   תנאי שימוש   פסיכולוגית   פסיכולוג   תודות   צור קשר
מימה, 2021